niedziela, 3 maja 2015

Bohaterowie

  Eliza Black - ma 18 lat, przeszła przez wiele trudów jakim było dzieciństwo, po koszmarze wyprowadziła się do Londnu, do babci, gdzie miała zaznać ukojenia od problemu. A ich niestety przybyło. Przez kilka lat była anorektyczką. Swoje brązowe włosy ufarbowała na rudo, aby zmienić swój styl na bardziej grożny. Jest miłośniczką herbaty, pięknie śpiewa i gra na fortepianie.

 
Lucinda (Lucy) Hore - ma 19 lat, przewodnicząca szkoły i chóru Verity, jest wyśmiewana z powodu swojej wagi, nikt jednak nie wie, że dziewczyna jest chora. Jest najlepszą przyjaciółką Elizy.  Potrafi stworzyć wytworne fryzury i piekny makijaż.

  Harry Styles- ma 19 lat, tajemniczy, niezwykle zazdrosny chłopak. Wszyscy nazywają go emo, potrafi świetnie grać na gitarze oraz śpiewać. Jeżdzi na motorze. 
 
Paul Saun - ma 18 lat, jest najlepszym przyjacielem Elizy, jest gejem. Potrafi grać na perkusji, jednak z jakichś powodów nie chce śpiewać. Jest zabawny i towarzyski. 


 
Lucas George -
ma 19 lat. Jest gejem. Jest największym kujonem w szkole. Ludzie go wyśmiewają. Jest bardzo czuły i cichy. 


 
  Liam Payne- ma 19 lat, szkolny sportowiec, rapuje najlepiej z chóru Verity, ma dziewczynę Susanne. Jest w stanie zrobić wszystko dla dziewczyny.


 
Susanne(Sue) Collect - ma 18 lat. Jest cheerleaderką, śpiewa w chórze Verity.  Nienawidzi Elizy a inni nienawidzą jej.  Jest głupia i nie potrafi wytrzymać chwili bez swojego telefonu.  Jej marzeniem jest zostać sławną.  Ma chłopaka Lucasa. 
Blanka Bates- ma 19 lat, najlepsza przyjaciółka Susanne. Jest cheerleaderką i śpiewa w chórze Verity. Ma ona również wyczucie mody. 
Postacie drugoplanowe

- Brad - kelner, ma 22 lata, ma chrapkę na Lucasa.  Pracuje w kwaiarni, jest bezwzględny i chamski.  Jest też niestety przystojny i świetnie udaje.


- Chór AVOICE

Nathan - ma 18 lat,pięknie śpiewa i gra na fortepianie i gitarze, kiedyś należał do chóru Verity

 
Mike - ma 19 jest gościem od perkusji uwielbiającym rocka


Asher - ma 17 lat, szalony gość od gitary, kocha farbować swoje włosyJohn - ma 20 lat, dziewczyny uwielbiając go, jest wegetarianinem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz